Adıyaman Kahta İlçe Nüfus Müdürlüğü Randevu Al

Adıyaman Kahta İlçe Nüfus Müdürlüğü Randevu Al, NVİ Randevu Al sayfamızdan Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Randevu Alma uygulamasına giriş yaparak Adıyaman Kahta İlçe Nüfus Müdürlüğünden nüfus randevu kimlik, nüfus randevu ehliyet, nüfus randevu pasaport, nüfus randevu adres değişikliği, ehliyet kimlik birleştirme randevu ve diğer nüfus işlemleriniz için nüfus müdürlüğü randevu alınız.

NVİ NÜFUS RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

Yukarıdaki yönlendirmeyle randevunuzu randevu.nvi.gov.tr adresinden NVİ resmi web sayfasından alabilirsiniz.

Telefon ile Nüfus Randevu almak isteyen vatandaşlarımız ALO 199 NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİNİ arayabilir.

Nüfus Müdürlüklerine yapacağınız kimlik başvuru, ehliyet başvuru ve pasaport başvuru randevuları ayrıca e-Devlet Kapısı üzerinden de https://giris.turkiye.gov.tr/Giris/  adresinden giriş yapılarak alacağınız randevu türü seçilip yapılabilmektedir.

Covid 19 Korona pandemisi nedeniyle randevu alırken yanınızda mutlaka HES kodunuz bulunmalı.

NVİ Nüfus Randevu alma sayfasından Adıyaman Kahta İlçe Nüfus Müdürlüğüne randevu alan vatandaşlarımız randevu saatinden 30 dakika önce işlem yapacakları nüfus müdürlüğünde hazır bulunmaları nüfus müdürlüğünde tekrardan işlem sırası almaları maske, mesafe ve hijyen kurallarına azami özen göstermesi esastır.

Adıyaman Kahta İlçe Nüfus Müdürlüğünden. İster telefon ile randevu almış olun ister e-devletten randevu almış olun isterseniz de randevu.nvi.gov tr adresinden randevu almış olun randevunuzu istediğiniz zaman sorgulayabilirsiniz.

Özellikle işlem yapacağınız gün evden çıkmadan önce randevunuzu sorgulayınız. Randevu sorgulamak için randevu.nvi.gov.tr sayfasından, e-devletten ve ALO 199 Çağrı Merkezini arayarak da yapabilirsiniz.

Randevunuzu gidemeyecekseniz iptal etmeyi unutmayınız. Randevu iptali neden önemli. Nüfus müdürlüklerinde kalabalık yaratmamak için randevu esaslı çalışılmaktadır. Size verilen saatte işlem yapılacak zaman dilimi size ayrılmış durumda. Randevuya gelmediğiniz durumda o zaman dilimi boşa geçmekte ve ihtiyacı olan başka bir vatandaşın randevu alınması engellenmektedir. Bu nedenle gidemeyeceğiniz randevuyu iptal ediniz.

Nüfus Randevuları 30 dakika öncesine kadar iptal edilebilmektedir.

(Visited 83 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir