Nüfus Müdürlüğü Randevu Sorgulama

NVİ Nüfus Müdürlüğü Randevu Sorgulama. Nüfus Randevum alınmış mı? Nüfus müdürlüğü randevu bilgilerinizi sorgulayıp randevunuzun alınıp alınmadığını, nüfus müdürlüğünden aldığınız randevunun doğru tarih ve doğru saatte mi alındığını NVİ Randevu Durumu Sorgulama sayfasından öğrenebilirsiniz.

 Nüfus randevunuzun iptal edilip edilmediğini ve randevunuzda değişiklik olup olmadığını aşağıdaki linki tıklayarak öğrenebilirsiniz. Nüfus randevu sorgulama ne işinize yarar? Randevu günü ve saatinden emin olup bir karışıklık olmaması için önemli

NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVUNU HEMEN SORGULA

NVİ Nüfus Randevu sorgulama, nvi kimlik randevu sorgulama , nvi ehliyet randevu sorgulama, nvi pasaport randevu sorgulama, nvi adres değişikliği randevu sorgulama, nvi ehliyet kimlik birleştirme randevu sorgulama, diğer nüfus randevu sorgulama işlemlerinizi nasıl yapabilirsiniz?

Ayrıca ALO 199 Nüfus Çağrı Merkezi aranarak canlı operatörlere randevu durumunuzu sorup öğrenebilirsiniz.

Bu işlemlerle daha önce aldığınız randevularınızı görüntüleyebilir ve işlemlerinizi yapabilirsiniz. Randevu bilgilerinize erişmek için Kimlik Numaranız’a sahip olmanız gerekir.

NVİ Randevu Durumu Sorgulama sayfasına giriş yaptığınızda yukarıdaki pencere karşınıza gelecektir. Pencerede istenilen bilgileri doldurarak randevunuzun ne durumda olduğunu sorgulayabilirsiniz.

Randevunuzu aldığınız NVİ resmi sitenin “Randevu Durumu” bölümüne tıklayınız ve gelen formu doğru bir şekilde doldurunuz. Bu formda kimlik bilgileriniz vardır. Daha önceden bir randevu alıp almadığınızı sorgulamak için kullanabilirsiniz.

Randevu Durumu Sorgulama ve Nüfus Randevunuzu değiştirmek için yapmanız gerekenler:

Randevu durumunuzu görüntüledikten sonra isterseniz Randevu tarihini değiştirmek için “Revize Et” seçeneğini işaretleyiniz. Yani nüfus randevunuzu iptal  edip, yeniden nüfus müdürlüğünden randevu almanıza gerek yoktur. 

NVİ Randevu Durumu Sorgulama Sayfasına girdiğinizde aşağıdaki tablo şeklinde randevu durumu bilgileriniz size gelecektir.

Randevu Yeri Randevu Türü Randevu Tarihi Randevu Sahibi Randevu Durumu İşlemler
Samsun – Ladik İlçe Nüfus Müdürlüğü Sürücü Belgesi 2021-11-08 14:00:00 BAYAN
BAŞVURAN
Randevu Devam Ediyor  
Samsun-Ladik İlçe Nüfus Müdürlüğü Sürücü Belgesi 2021-11-08 14:00:00 BAY
BAŞVURAN
Randevu Devam Ediyor
(Visited 4.107 times, 2 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir