Antalya Kepez Nüfus Müdürlüğü Randevu Alma

Antalya Kepez Nüfus Müdürlüğü Randevu Alma. Antalya Kepez Nüfus Dairesi Randevu Al. Antalya Kepez Nüfus Müdürlüğü Kimlik Randevu Al. Antalya Kepez Nüfus Müdürlüğü Ehliyet Randevu Al. Antalya Kepez Nüfus Müdürlüğü Ehliyet Kimlik Birleştirme Randevu Al. Antalya Kepez Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu.

Kepez İlçe Nüfus Müdürlüğünden Randevu almanın iki yöntemi var.

Bunlardan birincisi ALO 199 nüfus  randevu hattı aranarak.

İkincisi İnternet üzerinden aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak NVİ randevu alma uygulamasına ulaşıp internetten online randevu alabilirsiniz.

NVİ NÜFUS RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

Kepez Nüfus ve Vatandaşlık İşleri İlçe Müdürlüğü Yeni Randevu Sistemi ile TC Kimlik Kartı, Sürücü Belgesi ve Pasaport işlemlerini yapabilirsiniz.

Randevuyu kimin adına alacaksanız o kişinin T.C. numarası ve Adı Soyadı ile randevu alıyorsunuz (Kendi adınıza, Anne-Baba-Kardeş-Eş-Çocuk-Vasisi olduğunuz birey adına randevu alabilirsiniz).

Daha sonra uygun olan randevu tarih ve saatini seçiyorsunuz.

Kepez İlçe Nüfus Müdürlüğüne İnternetten Randevu almanın bir diğer yolu da e-Devlet kapısıdır.

e-Devlet Kapısı altyapısı üzerinden https://giris.turkiye.gov.tr/Giris/ e-Devletten Nüfus Müdürlüğü randevu başvuru hizmeti sunulmaktadır.

Kepez Nüfus Müdürlüğü kaçta açılıyor? Kepez Nüfus Müdürlüğü Kaça kadar açık? 

Nüfus müdürlükleri sabah 08.30’da açılıyor ve mesaiye başlıyor. Öğle arası tatili 12.30 ile 13.30 arasında yapılıyor. Öğle tatili arasından sonra başlayan mesai, 17.30’a kadar sürüyor.

Kepez Nüfus Müdürlüğüne Aşağıdaki hizmetler için online randevu alabilirsiniz

T.C. kimlik kartı, Sürücü Belgesi, Pasaport, Adres kaydı,Yeni doğum,Vatandaşlık işlemleri, Kimlik kartına sürücü belgesi ekleme, Evlenme (Yurt Dışından Evlenme Bildirimi), Boşanma
Ölüm (Yurt Dışından veya Eski Ölüm Bildirimi), Nüfus Kaydının Düzeltilmesi (Mahkeme, Kararıyla veya Maddi Hata Kapsamında), Evlat edinme, Boşanma İptali/Evliliğin Feshi veya iptali, Gaiplik, Kayıt Silme/Mükerrer Kayıt Silme, Velayet/Vesayet, Vasiyetname, Yabancılara, İlişkin İşlemler, Mavi Kartlı İşlemleri, 5717 ve 6284 sayılı Kanun kapsamındaki İşlemler, Çok Dilli Belge Talepleri, İsim Denklik Belgesi, Yersel Yazım Nedeniyle Aile Bağları Bulunmayan Kayıtlarda Aile Bağlarının Kurulması, Uluslararası Aile Cüzdanının Kayıp, Yenileme, Değiştirme Gibi Sebeplerle Yeniden Düzenlenmesi, Evlilik Dışı Doğan Kişilerin Tanıma ile Tescilinin Yapılması, Pasaportların Zayii Kaydının Yapılması, Pasaport Kayıp Başvurularının Alınması

(Visited 164 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir