Bursa Yenişehir Nüfus Müdürlüğü Randevu Alma

Bursa Yenişehir Nüfus Müdürlüğü Randevu Alma. Bursa Yenişehir Nüfus Dairesi Randevu Al. Bursa Yenişehir Nüfus Müdürlüğü Kimlik Randevu Al. Bursa Yenişehir Nüfus Müdürlüğü Ehliyet Randevu Al. Bursa Yenişehir Nüfus Müdürlüğü Ehliyet Kimlik Birleştirme Randevu Al. Kestel Yenişehir Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu.

NVİ NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ RANDEVU: Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı , Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport, Adres Kayıt ve Adres Değişikliği , Sürücü Belgesi ile diğer nüfus işlemleriniz için Başvurularında ‘’https://randevu.nvi.gov.tr’’ internet sitesinden veya ‘’ALO 199’’ çağrı merkezi aracılığı nüfus randevu telefonu ile randevu alınacaktır.

Ayrıca e-Devlet şifresi olan vatandaşlarımıza Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü işbirliği ile e-Devlet Kapısı altyapısı üzerinden https://giris.turkiye.gov.tr/Giris/ e-Devletten  Bursa Yenişehir Nüfus Müdürlüğü randevu başvuru hizmeti sunulmaktadır.

İlçede şuan için randevular dolu ise, iptal edilen randevular nedeniyle ilerleyen saatlerde boşluk oluşabilmektedir. Gün içinde tekrar deneyebilirsiniz

Bursa Yenişehir Nüfus Müdürlüğü Çalışma Saatleri, Bursa Yenişehir Nüfus Dairesi Çalışma Saatleri, Özellikle Covid 19 Pandemisi nedeniyle İlçe Nüfus Müdürlüğünde kimlik, ehliyet ya da pasaport için işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlar, öğle arası vaktine denk gelmeden nüfus müdürlüğü mesai saatleri içerisinde bu işlemlerini eksiksiz olarak gerçekleştirmek istiyor.

Peki, nüfus müdürlükleri saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Hafta sonu ve resmi tatilde çalışıyor mu?

Nüfus müdürlükleri sabah 08.30’da açılıyor ve mesaiye başlıyor. Öğle arası tatili 12.30 ile 13.30 arasında yapılıyor. Öğle tatili arasından sonra başlayan mesai, 17.30’a kadar sürüyor.

Devlet daireleri oldukları için hafta sonu kapsamında Cumartesi ve Pazar günleri çalışmamaktadır; ancak seçim ya da diğer özel durumlarda hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) ya da akşamları da çalışabiliyorlar.

Nüfus müdürlükleri, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı ve Arefe günü gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de hizmet vermemektedir.

(Visited 48 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir