Gaziantep Şehitkamil İlçe Nüfus Müdürlüğü Randevu Al

Gaziantep Şehitkamil İlçe Nüfus Müdürlüğü Randevu Al, Gaziantep Şehitkamil İlçe Nüfus Müdürlüğünden alacağınız Pasaport Randevu , Ehliyet Randevu, Yeni Kimlik Randevu, Adres Değişikliği ve diğer nüfus işlemleriniz için randevu alınız.

Gaziantep Şehitkamil İlçe Nüfus Müdürlüğü İlçe Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu Kaç?

Gaziantep Şehitkamil İlçe Nüfus Müdürlüğü İlçesi Nüfus Müdürlüğünden nasıl randevu alabilirim?

1-ALO 199 No’lu Telefon ile Çağrı Merkezinden

2- İlçe Nüfus Müdürlüğüne Şahsen Başvurarak. (Covid 19 salgını nedeniyle randevulu işlem esastır)

3-İnternetten NVİ ONLİNE RANDEVU  alabilirsiniz.

4- e-Devlet Şifresiyle E-DEVLET NÜFUS RANDEVU alınabilir

Gaziantep Şehitkamil İlçe Nüfus Müdürlüğü İşlemleri

Gaziantep Şehitkamil İlçe Nüfus Müdürlüğü merkez ve bağlı mahallelerinde oturan vatandaşlarımız ehliyet, pasaport adres beyanı, nüfus kayıt örneği, evlilik cüzdanı ile yeni çipli Kimlik Kartı çıkartma, yeni doğan kimlik çıkartma, kimlik kartı değiştirme, kayıp kimlik kartı başvuru işlemlerini nüfus müdürlüğünden yapabilirler. Adres değişikliği işlemleri için randevu alıp işlem yapabilirler.

Ayrıca Kimlik Kartı randevunuzu güncelleyebilir, iptal edebilir, kimlik kartı başvurunuzun hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.

Randevuyu kimin adına alacaksanız o kişinin T.C. numarası ve Adı Soyadı ile randevu alıyorsunuz (Kendi adınıza, Anne-Baba-Kardeş-Eş-Çocuk-Vasisi olduğunuz birey adına randevu alabilirsiniz).

Gaziantep Şehitkamil Kimlik Kartı randevunuzu internetten online olarak  https://randevu.nvi.gov.tr/  adresinden alabilirsiniz.

Gaziantep Şehitkamil Ehliyet (Sürücü Belgesi) randevunuzu internetten online olarak  https://randevu.nvi.gov.tr/  adresinden alabilirsiniz.

Gaziantep Şehitkamil Pasaport randevunuzu internetten online olarak  https://randevu.nvi.gov.tr/  adresinden alabilirsiniz.

Gaziantep Şehitkamil Adres Değişikliği randevunuzu internetten online olarak  https://randevu.nvi.gov.tr/  adresinden alabilirsiniz.

Gaziantep Şehitkamil Kimlik Randevu,Şehitkamil Ehliyet Randevu,Şehitkamil Pasaport Randevu, Şehitkamil Adres Randevu

(Visited 134 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir