Kocaeli Dilovası Nüfus Müdürlüğü NVİ Randevu Al

Kocaeli Dilovası Nüfus Müdürlüğü NVİ Randevu Al. Dilovası İlçe Nüfus Müdürlüğü (Nüfus Dairesi) adres değişikliği, adres kaydı, yeni kimlik kartı, ehliyet, pasaport ve diğer nüfus işlemleriniz için nvi randevu al uygulamasından internetten online ve yine e-devletten online randevu alabilirsiniz.

Kocaeli Dilovası Nüfus Müdürlüğünden Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ

Dilovası Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu Kaç?

NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ ALO 199

Kocaeli Dilovası Nüfus Müdürlüğünden nasıl randevu alınır?

Dilovası Müdürlüğüne internetten NVİ Randevu AL uygulamasından https://randevu.nvi.gov.tr/ adresinden veya e-devlet şifreniz var ise https://giris.turkiye.gov.tr/Giris/ adresine giderek e-devlet kapısından. Ya da ALO 199 NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ aranılarak telefon ile randevu almak mümkün.

Kocaeli Dilovası Nüfus Müdürlüğünden randevu iptali nasıl yapılır?

Randevu aldığınız kaynaktan, aldığınız randevuyu; randevu saatinden 30 dakika öncesine kadar, aynı uygulamanın RANDEVU İPTAL butonu veya ALO 199 aranarak randevu sorgulanabilir..

Özellikle Covid 19 salgın hastalık nedeniyle kurumlar genellikle randevulu çalışmaktadır. Randevu alırken HES Kodu sorgulaması yapıldığı için daha güvenli olduğu kabul edilmektedir. Bu nedenle nüfus müdürlüğünden randevu aldığınız halde gidemeyecekseniz lütfen iptal ediniz.

Kocaeli Dilovası Nüfus Müdürlüğünden randevu sorgulama nasıl yapılır?

Randevu aldığınız uygulama hangisi ise aynı uygulamanın randevu durumu sorgulama butonu veya ALO 199 aranarak randevu sorgulanabilir.

Kocaeli Dilovası Nüfus Müdürlüğünden Hangi İşlemler İçin Randevu Alınabilir?

Kocaeli Dilovası Nüfus Müdürlüğü Yeni Kimlik Kartı Randevu, Kocaeli Dilovası Nüfus Müdürlüğü Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu Alma, Kocaeli Dilovası Nüfus Müdürlüğü Pasaport Randevu, Kocaeli Dilovası Nüfus Müdürlüğü Adres Değişikliği Randevu, Kocaeli Dilovası Nüfus Müdürlüğü Kimlik ve Ehliyet Birleştirme Randevu, Kocaeli Dilovası Nüfus Müdürlüğü Randevu e Devlet. Kocaeli Dilovası Nüfus Randevu

Kocaeli Kandıra Nüfus Müdürlüğü Yeni Körfez Randevu, Kocaeli Kandıra Nüfus Müdürlüğü Vatandaşlık İşleri Randevu, Kocaeli Kandıra Nüfus Müdürlüğü İşlemleri Randevu alınabilir.

(Visited 35 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir