Kocaeli İzmit Nüfus Müdürlüğü NVİ Randevu Al

Kocaeli İzmit Nüfus Müdürlüğü NVİ Randevu Al. İzmit İlçe Nüfus Müdürlüğü (Nüfus Dairesi) adres değişikliği, adres kaydı, yeni kimlik kartı, ehliyet, pasaport ve diğer nüfus işlemleriniz için nvi randevu al uygulamasından internetten online ve yine e-devletten online randevu alabilirsiniz.

Kocaeli İzmit Nüfus Müdürlüğünden Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ

İzmit Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu Kaç?

NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ ALO 199

Kocaeli İzmit Nüfus Müdürlüğünden nasıl randevu alınır?

İzmit Nüfus Müdürlüğüne internetten NVİ Randevu AL uygulamasından https://randevu.nvi.gov.tr/ adresinden veya e-devlet şifreniz var ise https://giris.turkiye.gov.tr/Giris/ adresine giderek e-devlet kapısından. Ya da ALO 199 NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ aranılarak telefon ile randevu almak mümkün.

Kocaeli İzmit Nüfus Müdürlüğünden randevu iptali nasıl yapılır?

Randevu aldığınız kaynaktan, aldığınız randevuyu; randevu saatinden 30 dakika öncesine kadar, aynı uygulamanın RANDEVU İPTAL butonu veya ALO 199 aranarak randevu sorgulanabilir..

Özellikle Covid 19 salgın hastalık nedeniyle kurumlar genellikle randevulu çalışmaktadır. Randevu alırken HES Kodu sorgulaması yapıldığı için daha güvenli olduğu kabul edilmektedir. Bu nedenle nüfus müdürlüğünden randevu aldığınız halde gidemeyecekseniz lütfen iptal ediniz.

Kocaeli İzmit Nüfus Müdürlüğünden randevu sorgulama nasıl yapılır?

Randevu aldığınız uygulama hangisi ise aynı uygulamanın randevu durumu sorgulama butonu veya ALO 199 aranarak randevu sorgulanabilir.

Kocaeli İzmit Nüfus Müdürlüğünden Hangi İşlemler İçin Randevu Alınabilir?

Kocaeli İzmit Nüfus Müdürlüğü Yeni Kimlik Kartı Randevu, Kocaeli İzmit Nüfus Müdürlüğü Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu Alma, Kocaeli İzmit Nüfus Müdürlüğü Pasaport Randevu, Kocaeli İzmit Nüfus Müdürlüğü Adres Değişikliği Randevu, Kocaeli İzmit Nüfus Müdürlüğü Kimlik ve Ehliyet Birleştirme Randevu, Kocaeli İzmit Nüfus Müdürlüğü Randevu e Devlet. Kocaeli İzmit Nüfus Randevu

Kocaeli İzmit Nüfus Müdürlüğü Yeni Doğum Randevu, Kocaeli İzmit Nüfus Müdürlüğü Vatandaşlık İşleri Randevu, Kocaeli İzmit Nüfus Müdürlüğü İşlemleri Randevu alınabilir.

(Visited 111 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir