Telefon İle Nüfus Müdürlüğüne Randevu Almak Ücretli mi?

Telefon İle Nüfus Müdürlüğüne Randevu Almak Ücretli mi? Alo 199 Nüfus Randevu Telefonu ücretli mi? telefon ile nvi randevu almak ücretli mi? Nüfus randevu hattı ücretli mi? İnternetten online nüfus randevu almak ücretlimi. Telefon ile nüfus işlem sırası alma ücreti ne kadar?

NVİ Nüfus Çağrı Merkezi ALO 199 üç numaralı kısa hat olup Türk Telekom  tarafından ücretli olarak kullandırılmaktadır.  ALO 199 Nüfus Çağrı merkezi Özel hat olduğu abonalik tarifenize göre ücret faturanıza yansıyacaktır.

İnternetten online randevu almak ise tamamen ücretsizdir.

Bazı operatörlerde ücretsiz olarak aranabilen numaralar dışındaki 118’li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralarına doğru yapılan arama ve sms gönderimleri ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.

Nüfus randevusunu iki şekilde alabilirsiniz. Bunlardan birincisi ALO 199 Çağrı Hattını arayarak. Diğeri ise, online olarak internet üzerinden arayarak.

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından hizmete açılan “Alo 199 Kimlik kartı hattı” vatandaşların yeni kimlik kartı çıkarılmasında danışıp sorabileceği her türlü sorularına cevap bulabileceği bir servistir. Bu hat gerek yeni kimlik kartı başvurusu ve gerekse kimlik kartlarının kullanımında bilinmesi gereken her türlü sorun hakkında hizmet verecektir.

(Visited 95 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir