Kocaeli Başiskele Nüfus Müdürlüğü NVİ Randevu Al

Kocaeli Başiskele Nüfus Müdürlüğü NVİ Randevu Al. Başiskele İlçe Nüfus Müdürlüğü (Nüfus Dairesi) adres değişikliği, adres kaydı, yeni kimlik kartı, ehliyet, pasaport ve diğer nüfus işlemleriniz için nvi randevu al uygulamasından internetten online ve yine e-devletten online randevu alabilirsiniz.

Kocaeli Başiskele Nüfus Müdürlüğünden Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ

Başiskele Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu Kaç?

NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ ALO 199

Kocaeli Başiskele Nüfus Müdürlüğünden nasıl randevu alınır?

Başiskele Müdürlüğüne internetten NVİ Randevu AL uygulamasından https://randevu.nvi.gov.tr/ adresinden veya e-devlet şifreniz var ise https://giris.turkiye.gov.tr/Giris/ adresine giderek e-devlet kapısından. Ya da ALO 199 NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ aranılarak telefon ile randevu almak mümkün.

Kocaeli Başiskele Nüfus Müdürlüğünden randevu iptali nasıl yapılır?

Randevu aldığınız kaynaktan, aldığınız randevuyu; randevu saatinden 30 dakika öncesine kadar, aynı uygulamanın RANDEVU İPTAL butonu veya ALO 199 aranarak randevu sorgulanabilir..

Özellikle Covid 19 salgın hastalık nedeniyle kurumlar genellikle randevulu çalışmaktadır. Randevu alırken HES Kodu sorgulaması yapıldığı için daha güvenli olduğu kabul edilmektedir. Bu nedenle nüfus müdürlüğünden randevu aldığınız halde gidemeyecekseniz lütfen iptal ediniz.

Kocaeli Başiskele Nüfus Müdürlüğünden randevu sorgulama nasıl yapılır?

Randevu aldığınız uygulama hangisi ise aynı uygulamanın randevu durumu sorgulama butonu veya ALO 199 aranarak randevu sorgulanabilir.

Kocaeli Başiskele Nüfus Müdürlüğünden Hangi İşlemler İçin Randevu Alınabilir?

Kocaeli Başiskele Nüfus Müdürlüğü Yeni Kimlik Kartı Randevu, Kocaeli Başiskele Nüfus Müdürlüğü Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu Alma, Kocaeli Başiskele Nüfus Müdürlüğü Pasaport Randevu, Kocaeli Başiskele Nüfus Müdürlüğü Adres Değişikliği Randevu, Kocaeli Başiskele Nüfus Müdürlüğü Kimlik ve Ehliyet Birleştirme Randevu, Kocaeli Başiskele Nüfus Müdürlüğü Randevu e Devlet. Kocaeli Başiskele Nüfus Randevu

Kocaeli Başiskele Nüfus Müdürlüğü Yeni Körfez Randevu, Kocaeli Başiskele Nüfus Müdürlüğü Vatandaşlık İşleri Randevu, Kocaeli Başiskele Nüfus Müdürlüğü İşlemleri Randevu alınabilir.

(Visited 49 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir