Kocaeli Kartepe Nüfus Müdürlüğü NVİ Randevu Al

Kocaeli Kartepe Nüfus Müdürlüğü NVİ Randevu Al. Kartepe İlçe Nüfus Müdürlüğü (Nüfus Dairesi) adres değişikliği, adres kaydı, yeni kimlik kartı, ehliyet, pasaport ve diğer nüfus işlemleriniz için nvi randevu al uygulamasından internetten online ve yine e-devletten online randevu alabilirsiniz.

Kocaeli Kartepe Nüfus Müdürlüğünden Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ

Kartepe Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu Kaç?

NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ ALO 199

Kocaeli Kartepe Nüfus Müdürlüğünden nasıl randevu alınır?

Kartepe Müdürlüğüne internetten NVİ Randevu AL uygulamasından https://randevu.nvi.gov.tr/ adresinden veya e-devlet şifreniz var ise https://giris.turkiye.gov.tr/Giris/ adresine giderek e-devlet kapısından. Ya da ALO 199 NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ aranılarak telefon ile randevu almak mümkün.

Kocaeli Kartepe Nüfus Müdürlüğünden randevu iptali nasıl yapılır?

Randevu aldığınız kaynaktan, aldığınız randevuyu; randevu saatinden 30 dakika öncesine kadar, aynı uygulamanın RANDEVU İPTAL butonu veya ALO 199 aranarak randevu sorgulanabilir..

Özellikle Covid 19 salgın hastalık nedeniyle kurumlar genellikle randevulu çalışmaktadır. Randevu alırken HES Kodu sorgulaması yapıldığı için daha güvenli olduğu kabul edilmektedir. Bu nedenle nüfus müdürlüğünden randevu aldığınız halde gidemeyecekseniz lütfen iptal ediniz.

Kocaeli Kartepe Nüfus Müdürlüğünden randevu sorgulama nasıl yapılır?

Randevu aldığınız uygulama hangisi ise aynı uygulamanın randevu durumu sorgulama butonu veya ALO 199 aranarak randevu sorgulanabilir.

Kocaeli Kartepe Nüfus Müdürlüğünden Hangi İşlemler İçin Randevu Alınabilir?

Kocaeli Kartepe Nüfus Müdürlüğü Yeni Kimlik Kartı Randevu, Kocaeli Kartepe Nüfus Müdürlüğü Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu Alma, Kocaeli Kartepe Nüfus Müdürlüğü Pasaport Randevu, Kocaeli Kartepe Nüfus Müdürlüğü Adres Değişikliği Randevu, Kocaeli Kartepe Nüfus Müdürlüğü Kimlik ve Ehliyet Birleştirme Randevu, Kocaeli Kartepe Nüfus Müdürlüğü Randevu e Devlet. Kocaeli Kartepe Nüfus Randevu

Kocaeli Kartepe Nüfus Müdürlüğü Yeni Körfez Randevu, Kocaeli Kartepe Nüfus Müdürlüğü Vatandaşlık İşleri Randevu, Kocaeli Kartepe Nüfus Müdürlüğü İşlemleri Randevu alınabilir.

(Visited 41 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir