Kocaeli Derince Nüfus Müdürlüğü NVİ Randevu Al

Kocaeli Derince Nüfus Müdürlüğü NVİ Randevu Al. Derince İlçe Nüfus Müdürlüğü (Nüfus Dairesi) adres değişikliği, adres kaydı, yeni kimlik kartı, ehliyet, pasaport ve diğer nüfus işlemleriniz için nvi randevu al uygulamasından internetten online ve yine e-devletten online randevu alabilirsiniz.

Kocaeli Derince Nüfus Müdürlüğünden Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ

Derince Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu Kaç?

NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ ALO 199

Kocaeli Derince Nüfus Müdürlüğünden nasıl randevu alınır?

Derince Müdürlüğüne internetten NVİ Randevu AL uygulamasından https://randevu.nvi.gov.tr/ adresinden veya e-devlet şifreniz var ise https://giris.turkiye.gov.tr/Giris/ adresine giderek e-devlet kapısından. Ya da ALO 199 NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ aranılarak telefon ile randevu almak mümkün.

Kocaeli Derince Nüfus Müdürlüğünden randevu iptali nasıl yapılır?

Randevu aldığınız kaynaktan, aldığınız randevuyu; randevu saatinden 30 dakika öncesine kadar, aynı uygulamanın RANDEVU İPTAL butonu veya ALO 199 aranarak randevu sorgulanabilir..

Özellikle Covid 19 salgın hastalık nedeniyle kurumlar genellikle randevulu çalışmaktadır. Randevu alırken HES Kodu sorgulaması yapıldığı için daha güvenli olduğu kabul edilmektedir. Bu nedenle nüfus müdürlüğünden randevu aldığınız halde gidemeyecekseniz lütfen iptal ediniz.

Kocaeli Derince Nüfus Müdürlüğünden randevu sorgulama nasıl yapılır?

Randevu aldığınız uygulama hangisi ise aynı uygulamanın randevu durumu sorgulama butonu veya ALO 199 aranarak randevu sorgulanabilir.

Kocaeli Derince Nüfus Müdürlüğünden Hangi İşlemler İçin Randevu Alınabilir?

Kocaeli Derince Nüfus Müdürlüğü Yeni Kimlik Kartı Randevu, Kocaeli Derince Nüfus Müdürlüğü Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu Alma, Kocaeli Derince Nüfus Müdürlüğü Pasaport Randevu, Kocaeli Derince Nüfus Müdürlüğü Adres Değişikliği Randevu, Kocaeli Derince Nüfus Müdürlüğü Kimlik ve Ehliyet Birleştirme Randevu, Kocaeli Derince Nüfus Müdürlüğü Randevu e Devlet. Kocaeli Derince Nüfus Randevu

Kocaeli Derince Nüfus Müdürlüğü Yeni Körfez Randevu, Kocaeli Derince Nüfus Müdürlüğü Vatandaşlık İşleri Randevu, Kocaeli Derince Nüfus Müdürlüğü İşlemleri Randevu alınabilir.

(Visited 63 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir