Kocaeli Gölcük Nüfus Müdürlüğü NVİ Randevu Al

Kocaeli Gölcük Nüfus Müdürlüğü NVİ Randevu Al. Gölcük İlçe Nüfus Müdürlüğü (Nüfus Dairesi) adres değişikliği, adres kaydı, yeni kimlik kartı, ehliyet, pasaport ve diğer nüfus işlemleriniz için nvi randevu al uygulamasından internetten online ve yine e-devletten online randevu alabilirsiniz.

Kocaeli Gölcük Nüfus Müdürlüğünden Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ

Gölcük Nüfus Müdürlüğü Randevu Telefonu Kaç?

NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ ALO 199

Kocaeli Gölcük Nüfus Müdürlüğünden nasıl randevu alınır?

Gölcük Müdürlüğüne internetten NVİ Randevu AL uygulamasından https://randevu.nvi.gov.tr/ adresinden veya e-devlet şifreniz var ise https://giris.turkiye.gov.tr/Giris/ adresine giderek e-devlet kapısından. Ya da ALO 199 NÜFUS ÇAĞRI MERKEZİ aranılarak telefon ile randevu almak mümkün.

Kocaeli Gölcük Nüfus Müdürlüğünden randevu iptali nasıl yapılır?

Randevu aldığınız kaynaktan, aldığınız randevuyu; randevu saatinden 30 dakika öncesine kadar, aynı uygulamanın RANDEVU İPTAL butonu veya ALO 199 aranarak randevu sorgulanabilir..

Özellikle Covid 19 salgın hastalık nedeniyle kurumlar genellikle randevulu çalışmaktadır. Randevu alırken HES Kodu sorgulaması yapıldığı için daha güvenli olduğu kabul edilmektedir. Bu nedenle nüfus müdürlüğünden randevu aldığınız halde gidemeyecekseniz lütfen iptal ediniz.

Kocaeli Gölcük Nüfus Müdürlüğünden randevu sorgulama nasıl yapılır?

Randevu aldığınız uygulama hangisi ise aynı uygulamanın randevu durumu sorgulama butonu veya ALO 199 aranarak randevu sorgulanabilir.

Kocaeli Gölcük Nüfus Müdürlüğünden Hangi İşlemler İçin Randevu Alınabilir?

Kocaeli Gölcük Nüfus Müdürlüğü Yeni Kimlik Kartı Randevu, Kocaeli Gölcük Nüfus Müdürlüğü Ehliyet (Sürücü Belgesi) Randevu Alma, Kocaeli Gölcük Nüfus Müdürlüğü Pasaport Randevu, Kocaeli Gölcük Nüfus Müdürlüğü Adres Değişikliği Randevu, Kocaeli Gölcük Nüfus Müdürlüğü Kimlik ve Ehliyet Birleştirme Randevu, Kocaeli Gölcük Nüfus Müdürlüğü Randevu e Devlet. Kocaeli Gölcük Nüfus Randevu

Kocaeli Gölcük Nüfus Müdürlüğü Yeni Körfez Randevu, Kocaeli Gölcük Nüfus Müdürlüğü Vatandaşlık İşleri Randevu, Kocaeli Gölcük Nüfus Müdürlüğü İşlemleri Randevu alınabilir.

(Visited 63 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir