NVİ Mobil Kimlik Randevu Uygulaması İndir

NVİ Mobil Kimlik Randevu Uygulaması İndir. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü mobil uygulaması, kimlik kartı işlemleri için kolaylık sağlaması amaçlanmıştır. Kimlik Martı Mobil İşlemler uygulaması. Vatandaşların  kimlikle ilgili bütün işlemlerini sorunsuz halletmesi hem kullanışlı hem de başarılı bir uygulama olmuş.

Android NVİ Kimlik Randevu Mobil İndir

İphone NVİ Kimlik Randevu Mobil İndir

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü’ nde sunulan;
– Kimlik doğrulama
– Kimlik sorgulama
– Yabancı kimlik sorgulama
– Yabancı kimlik doğrulama
– Talep oluşturma
– Talep sorgulama
– Randevu alma
– Randevu sorgulama
– Randevu iptali
– Sunulan hizmetler için gerekli bilgilendirmeler
– Anlaşmalı bankalar
– Nüfus müdürlükleri adresleri

gibi hizmetlerin mobil uygulama üzerinden sunulmasını sağlar.

Uygulama Hakkında Gelen Yorumlar

Lütfen “yeni doğum randevusu” sekmesini, “kimlik kartı randevusu” sekmesi içerisinde seçenek olarak sunun. Yeni doğan sekmesi altta kaldığı için, ilk sekmede de “kimlik kartı randevusu” yazdığı için doğrudan ona tıklayıp işlem yapıyoruz, sonuçta yapmak istediğimiz işlem bebeğe kimlik çıkartmak. Ama memurunuz “yenidoğum” değil, kendi adıma “kimlik kartı” randevusu aldığım için işlem yapmadı, şimdi “RANDEVUSUZ” fişi aldım, pandemide 28 kişinin içinde sıramı bekliyorum, randevulu olduğum halde.


Size bir tavsiye, uygulamanın tek özelliği olsun. Uygulama açılınca internet sayfasına yönlendirsin, yani hiç çalışmasa bu uygulama daha iyi. bu şekli ile markette durmasının bir anlamı yok, kamu ağırlığını zedeliyor. O kadar kötü bir uygulama ki eleştirilecek bir yanı bile yok. Sürekli kapanan, geri sayfalara atan bir yazılım.


Uygulamanizda yabancilar icin evli olanlar yada olmayanlar icin kimlik basvuru durumu ne asamada oldugunu bilgilendiren birsey yok. Eklerseniz seviniriz. En azindan uygulama uzerinden bildiri verilebilir..


Yeni eklenen randevu hizmetleriyle uygulama daha da işlevsel olmuş. Randevu alımında HES kodu eklenmesi her gün nüfus müdürlüklerine giden on binlerce vatandaşımızın ve orada çalışan insanların sağlıklarının korunması için çok yerinde bir karar olmuş. Yenilenen arayüz ile uygulama içerisinde aradığımı rahatça bulabildim, emeği geçenlerin ellerine sağlık.

(Visited 66 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir